Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո
