Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ
