Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: State
ro: Status

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Marshall Islands
ro: Insulele Marshall

en: Northern Mariana Islands
ro: Insulele Mariana de nord

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction key
ro: Cheie tranzacţie

en: Street address
ro: Adresă

en: Country code
ro: Cod țară

en: Tax
ro: Taxă
