Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: State
tr: Durum

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Marshall Islands
tr: Marshall Adaları

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Virgin Islands
tr: Virgin Adaları

en: Production
tr: Üretim

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Street address
tr: Adres

en: Federated States of Micronesia
tr: Mikronezya Federe Devletleri

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Tax
tr: Vergi

en: District Of Columbia
tr: DC, District of Columbia
