Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Test
ca: Prova

en: State
ca: Estat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Tax
ca: Impostos

en: ZIP/Postal code
ca: ZIP/Codi postal
