Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Test
id: uji

en: State
id: Status

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: American Samoa
id: Samoa Amerika

en: Street address
id: Alamat jalan

en: Tax
id: Pajak
