Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Test
te: పరీక్ష

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో
