Ubercart Stripe (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card payment processed successfully.
fi: Luottokorttimaksu onnistui.

en: Test mode
fi: Testi-tila
