Ubercart Stripe (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Stripe
de: Streifen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Credit card payment processed successfully.
de: Kreditkarten Zahlung erfolgreich abgeschlossen.

en: Test mode
de: Testmodus

en: Recurring payment failed. !message
de: Regelmässige Zahlung gescheitert. !message

en: Credit card declined. !message
de: Kreditkarte abgelehnt. !message
