Ubercart Stripe (6.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Incorrect
ja: 不正解
