Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
