Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje
