Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Add field
cy: Ychwanegu maes
