Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Quantity
da: Mængde

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Attributes
da: Attributter

en: List price
da: Listepris

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Stock settings
da: Indstillinger for lager

en: Sell price
da: Salgspris

en: No products are available in this category.
da: Der er desværre ingen produkter i denne kategori.

en: Stock Level
da: Varebeholdning
