Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Operationen

en: Remove
de: Entfernen

en: Quantity
de: Anzahl

en: Weight
de: Gewichtung

en: Field
de: Feld

en: N/A
de: k.A.

en: Add to cart
de: In den Warenkorb legen

en: Attributes
de: Eigenschaften

en: List price
de: UVP

en: Add field
de: Feld hinzufügen

en: Stock settings
de: Lagerverwaltungs Einstellungen

en: Sell price
de: Verkaufspreis

en: No products are available in this category.
de: Es gibt keine Artikel in dieser Kategorie

en: Model/SKU
de: Artikelnummer
