Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Quantity
et: Kogus

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: N/A
et: Puudub

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Attributes
et: Omadused

en: Add field
et: Lisa väli

en: Stock settings
et: Lao sätted
