Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Quantity
fi: Määrä

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: List price
fi: Listahinta

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Stock settings
fi: Varaston asetukset

en: Sell price
fi: Myyntihinta

en: No products are available in this category.
fi: Tässä kategoriassa ei ole tuotteita.
