Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Weight
hu: Súly

en: Field
hu: Mező

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: List price
hu: Listaár

en: Add field
hu: Mező létrehozása

en: Stock settings
hu: Készlet beállításai

en: Sell price
hu: Eladási ár

en: No products are available in this category.
hu: Nincs elérhető termék ebben a kategóriában.

en: Model/SKU
hu: Modell/Cikkszám

en: Stock Level
hu: Raktárszint
