Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Perintah

en: Remove
id: Hapus

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Weight
id: Urutan

en: Add field
id: Tambah data
