Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Quantity
it: Quantità

en: Weight
it: Peso

en: Field
it: Campo

en: N/A
it: N/D

en: Add to cart
it: Aggiungi al carrello

en: Attributes
it: Attributi

en: List price
it: Prezzo di listino

en: Add field
it: Aggiungi campo

en: Stock settings
it: Impostazioni scorta

en: Sell price
it: Prezzo di vendita

en: No products are available in this category.
it: Nessun prodotto disponibile in questa categoria.

en: Stock Level
it: Livello scorta
