Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Quantity
ja: 数量

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Attributes
ja: 属性

en: List price
ja: 希望小売価格

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Stock settings
ja: 在庫設定

en: Sell price
ja: 販売価格

en: No products are available in this category.
ja: このカテゴリーには商品がありません。

en: Stock Level
ja: 在庫レベル
