Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Ilangna

en: Weight
jv: Urutan

en: Add field
jv: Tambah field
