Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: N/A
lt: N/D

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Attributes
lt: Požymiai

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Stock settings
lt: Atsargų nuostatos

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: No products are available in this category.
lt: Šioje kategorijoje nėra prekių.

en: Stock Level
lt: Atsargų lygis
