Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Quantity
mn: Тоон

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар
