Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Quantity
ru: Количество

en: Weight
ru: Вес

en: Field
ru: Поле

en: N/A
ru: нет

en: Add to cart
ru: Добавить в корзину

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: List price
ru: Нормативная цена поставщика

en: Add field
ru: Новое поле

en: Stock settings
ru: Настройки запасов

en: Sell price
ru: Стоимость для продажи

en: Product Weight
ru: Вес товара

en: No products are available in this category.
ru: В данной категории нет доступных товаров.

en: Model/SKU
ru: Модель/артикул

en: You must provide a numeric weight
ru: Вы должны обеспечить числовой вес

en: 1-2 Weeks
ru: 1-2 недели

en: 3-4 Weeks
ru: 3-4 недели

en: Caption for !type
ru: Заголовок для !type

en: You must choose a field to add
ru: Вы должны выбрать поле для добавления
