Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Add to cart
sk: Vložiť do košíka

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Stock settings
sk: Nastavenia skladu

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: You must enter a number
sk: Je potrebné vložiť číslo
