Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Quantity
sv: Antal

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Attributes
sv: Attributer

en: List price
sv: Listpris

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Stock settings
sv: Lagerinställningar

en: Sell price
sv: Säljpris

en: No products are available in this category.
sv: Inga varor är tillgängliga i denna kategori.

en: Model/SKU
sv: Modell/Artikelnummer

en: Stock Level
sv: Lagernivå
