Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Quantity
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: N/A
ta: இல்

en: Add field
ta: புலம் சேர்
