Ubercart Sub-Product (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: List price
vi: Bảng giá

en: Stock settings
vi: Các thiết lập kho

en: Sell price
vi: Giá bán

en: Product Weight
vi: Trọng lượng sản phẩm

en: No products are available in this category.
vi: Không có sẵn sản phẩm nào trong thể loại này.
