Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Quantity
af: Aantal

en: Weight
af: Gewig

en: Add field
af: Voeg veld by
