Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: حقل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Attributes
ar: سمات

en: Add field
ar: أضف خانة
