Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: N/A
ast: N/D
