Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: N/A
be: Не даступна

en: Add field
be: Дадаць поле
