Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Add field
bg: Добави поле

en: No products are available in this category.
bg: Няма налични продукти в тази категория.
