Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: List price
el: Τιμή καταλόγου

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Sell price
el: Τιμή πώλησης

en: Stock Level
el: Ύψος αποθεμάτων
