Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Add field
eo: Aldonu kampon
