Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Add field
eu: Gehitu eremua
