Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Quantity
fa: تعداد

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: فیلد

en: N/A
fa: هیچ

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: List price
fa: فهرست قیمت

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Stock settings
fa: تنظیمات موجودی

en: Sell price
fa: قیمت فروش

en: No products are available in this category.
fa: هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.
