Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Quantity
hr: Količina

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: N/A
hr: N/D

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Attributes
hr: Atributi

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Sell price
hr: Maloprodajna cijena
