Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Quantity
is: Magn

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: N/A
is: Á ekki við

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: List price
is: Listaverð

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: In stock
is: Til á lager

en: Out of Stock
is: Ekki til á lager
