Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល
