Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ
