Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: N/A
ku: نییە

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە
