Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Quantity
lv: Skaits

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: N/A
lv: N/P

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Attributes
lv: Atribūti

en: List price
lv: Vecā cena

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Stock settings
lv: Noliktavas uzstādījumi

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena
