Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Weight
mr: मुल्य
