Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Quantity
nn: Mengd

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Sell price
nn: Utsalspris
