Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Add field
oc: Apondre un camp
