Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр
