Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Quantity
pl: Ilość

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: N/A
pl: niedostępne

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: List price
pl: Cennik

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: You must enter a number
pl: Musisz wpisać liczbę
