Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Quantity
sl: Količina

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: N/A
sl: N/D

en: Add field
sl: dodaj polje
